NASZE STORY

„Wolność, niezależność, kolaboracja emocji i niekończących się przeżyć” – to właśnie Furelle.

Każda z nas dąży do realizacji swoich skrytych celów i marzeń, spełniając przy tym wiele społecznych ról. Nierzadko jednocześnie jesteśmy strażniczkami domowego ogniska, żonami, córkami, najlepszymi przyjaciółkami i przywódcami własnego biznesu. We wszystkich tych rolach zawsze pragniemy się spełniać, podkreślać swoją pozycję oraz niezawodność. Jednak przychodzą takie momenty w życiu, kiedy mamy ochotę wszystko odłożyć na bok i pozwolić sobie na chwilę ekscytacji i wolności. Odważna sukienka w stylu boho, słomiany kapelusz, blask ciepłego słońca i niekończące się marzenia. Dlaczego nie! To podróż Twojego życia, zrealizuj ją z Furelle, podkreślając swój charakter i urzeczywistniając najśmielsze marzenia.

Furelle to alternatywna marka modowa, która powstała z zamiłowania do kobiecości. Skierowana jest do ambitnych i pewnych siebie kobiet sukcesu, które potrzebują chwili uniesienia oraz zwolnienia tempa pędzącego życia. Odwiedzając atelier Furelle, które mieści się przy galerii handlowej Silesia City Center w Katowicach, bądź gotowa na podróż pełną kolorów, klasy i kobiecej odwagi. Dzięki naszej szwalni spełnimy Twoje marzenie o unikatowej kreacji, gwarantując certyfikowaną, najlepszą jakość tkanin. Śmiało możesz wybrać gotowy model naszych elitarnych ubrań lub stworzyć z nami swój indywidualny projekt. Nasza obsługa concierge zapewni Ci profesjonalne doradztwo, nie pozostawiając żadnych wątpliwości – ta chwila uniesienia była tego warta.

Shopping Cart
   

Serwis używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

   
Scroll to Top

50% off

NA KOLEKCJĘ WIESZAKOWĄ W SALONIE

SILESIA CITY CENTER