Kontakt

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Katowicach, który mieści się na terenie największego Centrum Handlowego SILESIA CITY CENTER. Nie musicie jednak wchodzić do środka galerii ponieważ wejście do naszego salonu znajduje się bezpośrednio przy parkingu A3 od strony osiedla Dębowe Tarasy.

Ważna jest również informacja, że nasz salon nie jest czynny tak jak standardowe godziny pracy centrum. Zapraszamy Was od poniedziałku do czwartku na indywidualne godziny konsultacji w godzinach między 10.00 – 18.00 /w celu spotkania prosimy o wcześniejsze umówienie się pod numerem telefonu – 607 174 450 – możliwe są również terminy spotkań poza w/w godzinami/.

W piątki i soboty salon zawsze jest otwarty w godzinach od 10.00 do 18.00. W niedziele nie pracujemy NIGDY.

Salon AURELLE/FURELLE Silesia City Center

ul. Chorzowska 107, 40-001 Katowice

telefon

+48 607 174 450

Odwiedź nas

Jesteśmy na terenie centrum handlowego Silesia City Center z wejściem od strony Dębowych Tarasów wyłącznie od zewnątrz od parkingu A3.

Obsługa Klienta
Social Media
Masz do nas pytanie?
Shopping Cart
   

Serwis używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

   
Scroll to Top

50% off

NA KOLEKCJĘ WIESZAKOWĄ W SALONIE

SILESIA CITY CENTER