#FirstSustainability

Czy wiecie, że w Furelle myślimy #FirstSustainability, czyli o zrównoważonej i odpowiedzialnej produkcjiSustainability, czyli idea, która wśród przedsiębiorców oznacza zrównoważony i odpowiedzialny rozwój ma przede wszystkim znaczenie podwójnego dobra. Sprawdziliśmy to w Furelle.

Od 2014, od momentu powstania naszej marki przyświeca nam manifest oparty na intuicji. Nie nazwaliśmy go jednoznacznie, wiedzieliśmy tylko, co jest najważniejsze dla kobiet, środowiska i dla przemyślanego rozwoju marki. Tym manifestem jest szycie na przekór dużym koncernom dokładnie przemyślanych mini kolekcji ubrań. Każdy model powstaje w trzech sztukach/rozmiarach S, M i L . Nigdy nie jest powtarzany, dzięki czemu już w czasie produkcji sygnowany jest unikatowością i nieprzeciętnością. Później może zostać tylko i wyłącznie zrealizowany na indywidualne zamówienie.

To świadoma strategia oparta na zasadzie win-win, która gwarantuje dokładnie przemyślaną kolekcję bez konieczności pozbywania się zaległych ubrań w sposób działający na niekorzyść środowiska.

Shopping Cart
   

Serwis używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

   
Scroll to Top

50% off

NA KOLEKCJĘ WIESZAKOWĄ W SALONIE

SILESIA CITY CENTER